Wrocław Podkategoria: Wrocław

Sortuj po:

 • Pianka akustyczna, Maty wygłuszające, Panele akustyczne »

  Zajmujemy się handlem i fachowym doradztwem w zakresie materiałów do izolacji akustycznej.
  W stałej ofercie posiadamy do wyboru pianki akustyczne różnych grubości, które są stosowane do wygłuszania pomieszczeń czy samochodów.
  Nasze produkty to również panele akustyczne, które doskonale pochłaniają dźwięki powietrzne i uderzeniowe.

  Stosując nasze materiały dźwiękochłonne wygłuszą Państwo:
  - samochód
  - mieszkanie
  - biuro
  - maszyny i urządzenia
  W razie jakichkolwiek pytań nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.
  Oprócz paneli akustycznych

  Data dodania: 09 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowa budowa domów Wrocław »

  Masz w planach budowę własnego domu? A może już podjąłeś pierwsze kroki? ECA Design zaprasza do współpracy. Powierz nam realizację budowy domu. Budujemy we Wrocławiu i okolicach.

  Co zyskujesz współpracując z ECA Desing?
  Pewność, że prace przebiegają według założonego planu. Stały nadzór na prowadzonymi pracami, kolejnymi etapami budowy. Doświadczoną kadrę inżynierów i specjalistów budowy, którzy wspierają wiedzą i doświadczeniem. Pewność, że dom zostanie wybudowany zgodnie ze sztuką budowlaną i zaplanowanych materiałów. Terminowość i brak ukrytych kosztów - koszt inwestycji poznasz już na początku.

  ECA Design tworzą ludzie z pasją, z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu. Wspólnie realizowaliśmy budowy domów jednorodzinnych, jak i większe inwestycje budowlane dla przedsiębiorców.

  Data dodania: 22 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Separatory membranowe - XDrive »

  Zależy Ci na szybkim zmodernizowaniu zakładu produkcyjnego, ale nie wiesz, w jakie urządzenia z kategorii automatyki przemysłowej warto zainwestować? Skontaktuj się z firmą XDrive, która pomoże w wyborze najlepszej jakości aparatury pomiarowej dostosowanej do charakterystyki działalności każdej firmy. Korzystając z jej oferty, możesz zaopatrzyć się w wiele różnych urządzeń technicznych, takich jak profesjonalne separatory membranowe, czyli zaawansowany technologicznie sprzęt dający możliwość stosowania różnorodnych urządzeń pomiarowych – czujników, manometrów czy przetworników procesowych w ekstremalnych warunkach, na przykład w warunkach zwiększonego ciśnienia, wysokich temperatur, w żrących lub w inny sposób toksycznych mediach. Oczywiście firma sprzedaje również same czujniki przemysłowe, profesjonalne manometry glicerynowe i inne, a także takie urządzenia jak elektrozawory, sygnalizatory poziomu i wiele więcej. Jeśli potrzebujesz tego typu sprzętu, kupisz go w niezwykle atrakcyjnej cenie, właśnie w tej firmie.

  Data dodania: 17 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wedding planner Wrocław »

  Profesjonalna konsultantka ślubna zachęca wszystkie przyszłe Młode Pary do wypróbowania swoich usług. Jeżeli chcecie, tak aby Wasz ślub był w rzeczywistości wyjątkowy, miał idealną oprawę, to z pewnością musicie podjąć ze mną współpracę. Konsultant ślubny to ktoś, kto pomoże Wam spełnić Wasze najśmielsze marzenia. Przekonajcie się, że cała uroczystość może egzystować w rzeczywistości bajkowa, a Wy nie będziecie musieli się niczym martwić. Pracę zaczynamy od poznania moich nowych klientów. Bardzo chętnie dowiem się, czy marzycie o uroczystości i weselu w plenerze, czy jednak wolicie jakieś klimatyczne, zamkowe komnaty. Trudni się także doradzaniem w kwestii stylistycznej, alkoholowej, a nawet muzycznej. każda Wasza impreza rodzinna jest dla mnie ważna, albowiem chcę, abyście całe wydarzenie bardzo mile wspominali. W takim razie serdecznie zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 21 10 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wrocław

(10)

Wrocław - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: