Strony związane z hasłem 'dezynsekcja':

Sortuj po:

 • Dezynsekcja usuwanie insektów pluskwa »

  Insekty stanowią największy problem w starych mieszkaniach, maja one tam dogodne warunki do rozmnażania się. karaluchy, prusaki, pluskwa domowa, mole, pająki trafiają często do mieszkań z klatki schodowej, piwnicy, zsypu na śmieci. Przychodzą i mnożą się utrudniając życie domownikom. Robaki to przede wszystkim problem zdrowotny, roznoszą wiele groźnych chorób od alergii po czerwonkę. Zwalczanie insektów to trudny zabieg, tylko profesjonalista wykona go bezpiecznie i skutecznie. Odrobaczanie mieszkań preparatami dostępnymi w sklepach nigdy nie przyniesie oczekiwanych skutków, robaki nawet jak znikną to na pewien czas, pojawią się szybko te które ukryte są w zakamarkach. Nasza firma usługi:dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja wykonuje od wielu lat. Doświadczenie pozwala nam na skuteczne zwalczanie robaków. http://edddrobak.pl

  Data dodania: 20 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.ddd.pl : dezynsekcja Katowice »

  Zakład dezynfekcji oferuje swoim klientom ochronę sanitarną pomieszczeń, w których występują różne szkodniki, a także dezynfekcję po zgonie. Zakład 'DDD Deja' wykonuje usługi dla osób prywatnych a oprócz tego instytucji. Przedsiębiorstwo wykonuje usługi takie jak: gazowanie zboża, zwalczanie kokcydiozy, monitoring haccp, deratyzacja, niszczenie os, szerszeni, much, pcheł a także innych insektów i zwalczanie gryzoni z środowiska otaczającego człowieka. Firma prowadzi firmę na terenie województwa śląskiego. Firma 'DDD Deja' od 1988 roku funkcjonuje na rynku a oprócz tego dysponuje wysokiej klasy sprzętem technicznym, stosuje tylko wysokiej klasy środki chemiczne cenionych firm zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, które gwarantują efektywność. Przedsiębiorstwo działa na czas i dyskretnie, w dogodnych dla klienta porach, oprócz tego, na wykonane usługi udziela gwarancji.

  Data dodania: 29 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnopolskie Centrum DDD - dezynsekcja, dezynfekcja Warszawa »

  Wyrusz w podróż przez krainę walki ze szkodnikami, gdzie nasza witryna staje się magicznym portalem do odcięcia tych krwiożerczych inkrustacji. Zapomnij o nudnych powitaniach — witaj w strefie, gdzie karaluchy i pluskwy nie mają nic do gadania! nnCzy masz ochotę na krótki przystanek w dziczy dzikich gryzków? A może chcesz odkryć tajemnice mrówkowych oblężniczych manewrów? Nasza firma jest twoim przewodnikiem w gąszczu dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji, gdzie każda strona to ekscytująca wyprawa w poszukiwaniu spokoju i czystości. nnZapraszamy do świata, w którym pluskwy, karaluchy i inne szkodniki to tylko przeszłość, a twoje otoczenie staje się oazą spokoju i higieny. Odkryj skuteczne metody walki z tymi niepożądanymi gośćmi, poznaj obszary naszych działań, a każdy krok w naszym sklepie to krok w stronę spokoju i bezpieczeństwa. nnZapomnij o standardowych, nudnych opisach — witaj w krainie, gdzie walka ze szkodnikami to prawdziwe przygody!

  Data dodania: 24 04 2024 · szczegóły wpisu »