Niepełnosprawni Podkategoria: Niepełnosprawni

Sortuj po:

 • Opiekun WORKNOW Praca Niemcy »

  WORKNOW kompleksowo organizuje pracę w Niemczech dla opiekunów osób w podeszłym wieku wymagających opieki. Ofertę kierujemy do osób z Polski i Ukrainy, które chcą pracować w Niemczech w zawodzie opiekunki osób starszych. Posiadamy oferty pracy na terenie Bawarii, w takich miastach jak: Garching, Puchheim, Monachium, Germering, Inglostadt.

  Od kandydatów do pracy w opiece oczekujemy:
  - znajomości języka niemieckiego w zakresie umożliwiającym komunikację,
  - doświadczenia w opiece nad osobami starszymi,
  - umiejętność zaakceptowania odmiennej kultury i mentalności podopiecznego,
  - stanu zdrowia pozwalającego podjąć pracę jako opiekun, opiekunka.

  Mile widziane jest również:
  - posiadanie prawa jazdy,
  - posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy.

  Warunki pracy:
  - opiekunowie są zatrudniani na umowę-zlecenie, opodatkowaną,
  - z racji legalnego zatrudnienia podatek jest płacony i zwracany w Polsce,
  - organizacja i zwrot kosztów podróży,
  - zapewniamy wsparcie polskiego koordynatora na terenie Niemiec,
  - każdy opiekun ma zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u podopiecznego,
  - składki ubezpieczeniowe opiekunów są opłacane w Polsce,
  - wynagrodzenie od 1200 Euro netto miesięcznie, - dla osób o bardzo wysokich kwalifikacjach stawka ustalana jest indywidualnie,
  - prowadzącym działalność gospodarczą / posiadającym Gewerbę oferujemy stawkę 1700 € z możliwością dalszych negocjacji.

  Jeżeli szukasz pracy, a sprostasz naszym wymaganiom - Zapraszamy.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opieka osób starszych »

  Nazywam się Artur Lewtak, od wielu lat zajmuję się szeroko pojętą opieka nad ludźmi starszymi, chorymi, niepełnosprawnymi. Opieka to nie praca ale pasja. Prowadzę bloga o tematyce opieki seniora. Znajduje się tam wiele artykułów o tematyce opieki nad osobami starszymi, chorymi, niepełnosprawnymi. Blog stanowi rzetelną bazę wiedzy na temat opieki seniora. Oferujemy również usługi opieki na terenie miasta Lublin i w okolicachhttps://www.opiekujmy.pl/opieka-paliatywna/, https://www.opiekujmy.pl/blog/, https://www.opiekujmy.pl/500-plus-dla-niepelnosprawnych/

  Data dodania: 08 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Miopatia.pl - przekaż 1% podatku »

  Choroby neurodegeneracyjne są to choroby układu nerwowego gdzie przez utratę komórek nerwowych w procesie choroby dochodzi do objawów neurologicznych. W moim przypadku uszkodzeniu uległy mięśnie jak i obwodowy układ nerwowy inaczej mówiąc polineuropatia. W przypadku mięśni to włókna moich mięśni się rozpadły i mam na tą chwilę absolutny zanik bicepsa w obu rękach. Uszkodzenia te powstały przez nieodpowiedni poziom dostarczanej energii do mięśni wytwarzany przez mitochondria. Miopatia mitochondrialna to głównie choroba mięśni ale w moim przypadku uszkodzenia genetyczne przyplątały również polineuropatię co razem daje mocną dawkę problemów. Uszkodzenie te powodują powolną utratę zdolności prawidłowego ruchu co wiąże się z problemami z poruszaniem się.

  Niestety są to jedne z nielicznych chorób sierocych na które nie ma jeszcze wynalezionego leku. Leczenie polega na zażywaniu dużej ilości wysokogatunkowych suplementów celem wzmocnienia działania mitochondriów w organizmie. Aby utrzymać obecnie działające mięśnie należy je trenować w łagodny sposób przy współpracy z rehabilitantem.

  Koszty związane z moim leczeniem są jak dla mnie wysokie, nie dam sobie rady bez wsparcia z zewnętrz. Więc jeśli możesz przekaż 1% podatku i zostaw swój 1% podatku w Zabrzu. Przy dużym zaangażowaniu i wparciu przez osoby mi nieznajome osiągnięcie celu jest możliwe. Nawet jeśli choć trochę pokryję to moje wydatki z tym związane. Pełne i aktualne dane znajdują się zawsze na mojej stronie, ale na szybko wspomnę :
  KRS : 0000270809 ( to unikatowy numer fundacji Avalon )
  cel szczegółowy: Koniew, 4907 ( to mój unikatowy numer podopiecznego )
  W zeznaniu rocznym wypełnij tabele moimi danymi i wesprzyj moje starania związane z polepszeniem stanu zdrowia. Każde wparcie jest na wagę złota a Ty możesz stać się moim darczyńcom. Pamiętaj! Wszystkie wpływy ma subkonto są anonimowe więc już z góry dziękuję każdemu kto zdecydował się pomóc.

  Data dodania: 26 06 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Niepełnosprawni

(8)

Niepełnosprawni - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: