Psychoterapia w Częstochowie

Psychoterapia w Częstochowie Jeśli poszukujesz miejsca, w którym możesz znaleźć pomoc w swoich emocjonalnych trudnościach, zapraszamy Cię do centrum Mandala w Częstochowie. Jest to profesjonalny ośrodek psychoterapii Gestalt i poznawczo-behawioralnej, który oferuje leczenie psychoterapeutyczne osobom powyżej 15 roku życia. Mandala prowadzi też terapię par i małżeństw, spotkania psychoedukacyjne z rodzicami oraz spotkania konsultacyjne służące diagnostyce problemu. Możliwe jest również dołączenie do grupy w ramach psychoterapii grupowej. Centrum jest dobrze skomunikowane, w pobliżu znajduje się dworzec PKP i PKS oraz przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły strony centrummandala.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę centrummandala.com:

Psychoterapia w Częstochowie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 19 Odwiedziny bing 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie uzależnienia od alkoholu Gliwice »

  Gabinet psychoterapii trudni się rzetelnym leczeniem nerwicy u różnorakich pacjentów. Specjaliści od takich terapii posiadają szeroką wiedzę oraz bogate referencje, stąd wyniki terapii dla pacjentów a także ich bliskich są bardzo zadowalające. Leczenie nerwic odbywa się w spokojnej atmosferze, dzięki czemu pacjent jest w stanie skutecznie zapanować nad swoimi emocjami w każdej sytuacji. Pacjent czuje się w ten sposób, uczy się budować spokojne relacje z innymi ludźmi, znajduje zrozumienie w otoczeniu. W toku takich zajęć pacjent dowiaduje się także tego, jakie obawy nim kierują, jak ma uporać się z ostrym stresem i również jakie czynności ma obowiązek wykonywać, żeby zawsze trzymać nerwy na wodzy. Leczenie polecane jest szczególnie osobom, które posiadają w domu małe dzieci, które potrzebują troski od strony rodziców.

  Data dodania: 27 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia stomatologiczna »

  Chirurgia twarzowo-szczękowa to dziedzina medycyny, która łączy ze sobą części składowe medycyny ogólnej, chirurgii plastycznej i stomatologicznej. Polega na leczeniu chorób jamy ustnej w tym zębów, tkanek miękkich, szczęki oraz twarzoczaszki.

  Na oddział chirurgii twarzowo-szczękowej przyjmują złożone przypadki, takie jak uszkodzenia lub odkształcenie jamy ustnej. Dotyczy to także kuracji chronicznych stanów zapalnych i usuwania zębów mądrości, eliminacji wad zgryzu, czy aplikowania implantów.

  Chirurg szczękowo-twarzowy, to nie jest lekarz dentysta. Mają podobny zakres działania, ale to dwie odrębne dziedziny zabiegowe. Dział stomatologiczny zajmuje się naprawą wyłącznie w obrębie jamy ustnej. Podczas gdy chirurgia szczękowa zawiera w sobie leczenie w zakresie twarzowej części czaszki, dlatego jest bardziej rozległym pojęciem.

  Lekarz endodonta, jaki wykonuje leczenie kanałowe, korzysta z mikroskopu, za pomocą którego zabieg jest jak najbardziej precyzyjny. Dzięki wykorzystaniu mikroskopu stomatolog endodonta może drobiazgowo zobaczyć nadpsutą przez bakterie zębową miazgę i zdecydować, jak wielką część zęba trzeba oczyścić.

  W przypadku, gdy sytuacja jest zaawansowana, najlepiej zastanowieniu się nad zgłoszeniem do leczenia kanałowego. W przeciwnym razie jedynym rozwiązaniem będzie całkowite usunięcie zęba. Pustkę po usuniętym zębie należy niezwłocznie uzupełnić, aby uniknąć następnych problemów jamy ustnej. To natomiast pociąga za sobą nowe koszty – przez potrzebę wykonania protezy albo wszczepienia implantu.

  Zapraszamy do gabinetów w Toruniu
  Gabinet Stomatologiczny Toruń Rubinkowo
  ul Heleny Piskorskiej 15
  87-100 Toruń

  Gabinet Stomatologiczny Toruń Centrum
  ul Szosa Chełmińska 16
  87-100 Toruń

  Data dodania: 19 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Polecany psycholog Warszawa - inrelatiorodzina.pl »

  Czy odczuwasz, że w Twojej rodzinie sytuacja nie wygląda tak jak powinna? Być może odczuwasz, że niezupełnie wiesz dokąd zmierza sposób w jaki wychowujesz dzieci bądź czujesz, że wzburzasz się zbyt często. Co zrobić w takiej sytuacji? Być może warto pomyśleć czym jest psychoterapia dla rodziców. Dzięki niej dostrzeżesz, jakie są mocne strony w sposobie wychowania, lecz także przyjrzymy się co można byłoby wykonać lepiej, tak by w waszej rodzinie zapanowała harmonia i wspólny cel.
  Psycholog przez telefon, to kolejna możliwość, z której można skorzystać. Jeżeli jesteś w kropce, nie wiesz co masz zrobić w tym momencie, a emocje w tobie są tak silne, że nie możesz przejąć nad nimi kontroli - warto skorzystać z tej opcji.
  Jeśli dostrzegasz jako rodzic, że w Waszym dziecku coś się zmieniło, sprawia problemy wychowawcze, których nie było wcześniej lub jest nieustannie przygnębione - psychoterapeuta dla dzieci będzie właściwym rozwiązaniem.

  Data dodania: 05 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Harmonia - Poradnia Psychologiczno-Seksuologiczna »

  Poradnia Harmonia
  Naszą misją jest niesienie profesjonalnej pomocy psychologicznej i seksuologicznej.

  Jesteśmy poradnią psychologiczną i zapewniamy profesjonalne wsparcie dla naszych pacjentów. Pamiętaj że w sytuacji poczucia bezsilności może pomóc Ci dobry psycholog.

  Warszawa jest miejscem naszej działalności, a swą siedzibę mamy u zbiegu Alei Jerozolimskich, Alei Jana Pawła II i ul. Chałubińskiego. Jeśli czujesz, że przyda Ci się taka pomoc – skontaktuj się z nami, a zespół profesjonalistów z pewnością okaże wsparcie.

  W swojej pracy stosujemy najnowsze metody psychoterapii poparte wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy komfort i dyskrecję.

  Zapraszamy
  www.poradnia-harmonia.pl

  Data dodania: 26 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki ortokeratologiczne »

  Centrum Okulistyczne Adama Rybowskiego działa w Kielcach już od wielu lat. Jest bardzo znane między tamtejszych mieszkańców jako najlepsze miejsce dla każdego, komu potrzebna jest konsultacja z doświadczonym okulistą. Zapewnia profesjonalną obsługą okulistyczną dla każdego ze swoich pacjentów. Proponuje również możliwość zrobienia niezbędnych zakupów, w takim razie można tam dopasować dla siebie soczewki kontaktowe, a także odpowiednie szkła korekcyjne do okularów. Miła obsługa w Centrum gwarantuje, że każdy chory ciepło wspomina swoją wizytę. Kompetentna kadra pracownicza przez cały czas poszerza swoje kompetencje, za sprawą czego ich pacjenci zawsze mogą być pewni, że otrzymują opiekę medyczną o najwyższym standardzie. O ile wskutek tego komuś konieczny jest okulista w mieście tj Kielce, to Centrum Okulistyczne Adama Rybkowskiego stanowi najlepszy wybór.

  Data dodania: 30 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Zamość »

  O ile potrzebujesz pomocy psychicznej a także czujesz, że nie najlepiej z tobą z najróżniejszych powodów, to nasz gabinet psychologiczny jest doskonałym rozwiązaniem w kwestii wyjścia z tej sytuacji. Posiadamy ogromne doświadczenie w temacie pomocy psychologicznej oraz wsparcia. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie chcąc wspólnie z pacjentem wyszukać jak pierwszy sposób na znalezienie solidnej drogi a oprócz tego wyjścia z danego problemu. Wszyscy potrzebujemy na pewnym etapie życia odrobiny wsparcia, skoro niektóry jest w stanie poradzić sobie z natłokiem zaistniałych problemów. Najważniejszym krokiem jest tuaj choć ten pierwszy, a dokładniej ustalenie w sobie problemu a oprócz tego donacja się przed samym sobą, że potrzebuje się pomocy z zewnątrz. Na nasze usługi przypada kuracja dla dzieci, młodzieży, dorosłych a oprócz tego par. Gdyby natomiast mieli Państwo jakiekolwiek inne pytania odnośnie oferowanych przez nas terapii oraz usług, zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę firmową i do kontaktu telefonicznego albo przez wiadomość email.

  Data dodania: 10 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Diagnoza ADOS-2 Warszawa »

  Jeśli niepokoi Cię rozwój Twojego dziecka i podejrzewasz u niego cechy spektrum autyzmu warto wykonać diagnoza narzędziem ADOS-2. Jest to specjalistyczne badanie do wykonania diagnozy w kierunku spektrum autyzmu już od dwunastego miesiąca życia aż do dorosłości. Poszczególne moduły kwestionariuszy różnią się od siebie w ten sposób aby móc je dopasować zarówno do badania małego dziecka, jak i dziecka w wieku szkolnym, nastolatka i dorosłego. Osoba diagnozująca kreuje sytuacje, w których można zaobserwować poszczególne zachowania osoby badanej. Następnie zachowania te są kodowane w specjalnie do tego przystosowanych kwestionariuszach i wyciągany jest algorytm. Wynik porównujemy do skali dzięki czemu mamy jasność co do występowania cech badanie spektrum autyzmu. oraz ich natężenia. Z gotowym raportem pisemnym, w którym określone jest występowanie spektrum autyzmu możemy wybrać się do lekarza psychiatry, który na podstawie diagnoza ADOS-2 powinien wydać zaświadczenie lekarskie dotyczące występowania autyzmu.

  Data dodania: 24 04 2023 · szczegóły wpisu »
 • Zabiegi Na Ciało Kraków »

  Uroda jest niezmiernie ważna w życiu wszelkiego z nas. Dzięki niej dostaje się choćby pewność siebie. Poza niniejszym społeczeństwo jest bardziej przychylne do osoby bardziej urodziwej. Aczkolwiek uroda to nie wyłącznie dar natury, lecz przede wszystkim dbanie o siebie. To zaś jest szczególnie złożone oraz przede wszystkim długotrwałe. Trzeba podkreślić, iż bez odpowiedniej pomocy specjalistycznej można bardziej zaszkodzić niż pomóc. Dotyczy to szczególnie działań na skórę. W zakresie kosmetologii są różnorodne Zabiegi Na Twarz Kraków przystosowane pod indywidualne potrzeby. W niniejszym celu gorąco polecamy udać się do Constance Beauty Clinic. To miejsce tworzą specjaliści spośród pasją. Można tam nie tylko poprawić swój wygląd, ale także lub zdrowie. Poza tym w Constance Beauty Clinic można doznać autentycznego relaksu. Oferta jest szczególnie duża. Zawiera nie jedynie wyżej przytoczone zabiegi na twarz, ale jeszcze masaże, pielęgnację stóp albo rąk, małą chirurgię, medycynę estetyczną itd. Więcej informacji zamieszczono na witrynie: constanceclinic. pl.

  Data dodania: 05 07 2023 · szczegóły wpisu »