Zdrowie Podkategoria: Zdrowie

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Logopeda dzieci dwujęzycznych »

  Logopeda dzieci dwujęzycznych mgr Katarzyna Czyżycka serdecznie zaprasza dzieci, jedno- i dwujęzyczne na zajęcia zdalne z polskim logopedą, pracującym metodą online. Zajęcia terapeutyczne prowadzone są przez internet i komunikator Skype. Podczas zajęć logopeda online prowadzi korektę różnych wad wymowy u dzieci dwujęzycznych i młodzieży dwujęzycznej, w tym seplenienie, rotacyzm czy jąkanie. Oferta terapeutyczna przez Skype obejmuje także terapię różnych faz autyzmu, zaburzenia związane z zespołem Aspergera czy zespołem Downa. Metodą online logopeda internetowy może również prowadzić terapię dzieci dyslektycznych oraz zagrożonych dysleksją. Na terapię online zapraszam także dzieci niemówiące oraz te z opóźnionym rozwojem mowy. Terapia logopedyczna online przez internet jest równie wysoce skuteczna jak tradycyjne zajęcia u logopedy w stacjonarnym gabinecie. Lecz, aby osiągnąć sukces, w obu przypadkach potrzeba pełnej współpracy rodzica z logopedą.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Polski-blog-medyczny.pl »

  Polski Blog Medyczny jest na bieżąco rozwijaną bazą wiedzy, poświęconą różnym zagadnieniom dotyczącym zdrowia i urody. W serwisie nie brakuje specjalistycznych poradników i artykułów, które zawierają wyłącznie zweryfikowane i sprawdzone informacje związane ze stylem życia. Z pomocą portalu poznać można informacje dotyczące metod leczenia otyłości, zaburzeń seksualnych oraz wielu innych problemów zdrowotnych. Blog oferuje czytelnikom testy preparatów medycznych, a także opisy różnych dolegliwości oraz sposoby na skuteczną profilaktykę.

  Data dodania: 16 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Włocławek http://uzdrowisko-wieniec.pl »

  Wieniec Zdrój to najstarsze uzdrowisko na Kujawach. Włocławek - to tutaj nas znajdziecie a także to tutaj powinniście zorganizować swoją zabawę weselną. Albowiem oprócz tego, że jesteśmy typowym uzdrowiskiem, bardzo z zapałem wspieramy narzeczonych, którzy chcą zorganizować swoje wesele w de facto luksusowym miejscu. Nasza sala weselna jest bardzo duża oraz co niemiara osób możecie na nie zaprosić. Prócz tego specjalizujemy się również w organizacji spotkań konferencyjnych. Gwarantujemy Wam, że nie tylko udostępnimy Wam miejsce na wykonanie konferencji, lecz z miłą przyjemnością ugościmy Waszych gości w naszych pokojach hotelowych. Zapewniamy specjalne pakiety na konferencje oraz szkolenia. Specjalizujemy się też w organizowaniu najróżniejszych eventów. Pożądane byłoby dokładnie zaznajomić się z naszą propozycją. Zachęcamy!

  Data dodania: 28 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Licówki białystok »

  Nasi pacjenci często przychodzą do nas z problemami natury estetycznej - nierówne, ukruszone zęby, przebarwienia, diastema lub ciemniejszy odcień kości. Rozwiązaniem tych problemów mogą być licówki Białystok, dzięki którym pacjent może zyskać nowy, olśniewający uśmiech. Choć może wydawać się to niemożliwe, te małe, porcelanowe płytki dodają naszym pacjentom pewności siebie. Przestają się oni wstydzić swojego wyglądu i zaczynają się częściej uśmiechać - dla nas jest to największa nagroda za wykonaną pracę.

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Harmonia - Poradnia Psychologiczno-Seksuologiczna »

  Poradnia Harmonia
  Naszą misją jest niesienie profesjonalnej pomocy psychologicznej i seksuologicznej.

  Jesteśmy poradnią psychologiczną i zapewniamy profesjonalne wsparcie dla naszych pacjentów. Pamiętaj że w sytuacji poczucia bezsilności może pomóc Ci dobry psycholog.

  Warszawa jest miejscem naszej działalności, a swą siedzibę mamy u zbiegu Alei Jerozolimskich, Alei Jana Pawła II i ul. Chałubińskiego. Jeśli czujesz, że przyda Ci się taka pomoc – skontaktuj się z nami, a zespół profesjonalistów z pewnością okaże wsparcie.

  W swojej pracy stosujemy najnowsze metody psychoterapii poparte wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy komfort i dyskrecję.

  Zapraszamy
  www.poradnia-harmonia.pl

  Data dodania: 26 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja Kielce »

  Dysponując najlepszy i funkcjonalny sprzęt przystępny na chwilę obecną na świecie i najwyższe kompetencje z dziedziny świadczonych przez nas usług, jesteśmy w stanie spełnić Twoje marzenia o pięknej i jedwabnej skórze.

  Zjawiskiem, które ma decydujący wpływ na zabieg depilacji laserowej jest cykl wzrostu włosa. Urządzenia laserowe niwelują skutecznie jedynie te włosy, które znajdują się w fazie wzrostu. Trzeba jednak dodać, że nie wszystkie rosną jednakowo.

  Naszą misją jest fachowa i efektywna pomoc w przypadkach, gdzie zwykła kosmetyka sobie nie daje rady. W naszym salonie skupiamy się na idywidualnym podejściu do każdego Klienta. Mamy świadomość, że każda osoba ma inną cerę i inny problem, wymaga to szczególnego doboru zabiegów w połączeniu ze stosowną pielęgnacją w domu, aby utrwalić efekty uzyskane w gabinecie.

  Data dodania: 29 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk »

  Zapraszamy do Dental Ceramic Studio w Gdańsku, które posiada wieloletnią praktykę zarówno w kraju jak i za granicą. Oferujemy pacjentom konsultacje z technikiem przy doborze kształtu i koloru licówek. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w dni robocze od 10-17. Zapewniamy także możliwość zrobienia fotograficznej dokumentacji przeprowadzonych prac. Naszym priorytetem jest funkcjonalność i estetyka. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno duże skomplikowane prace protetyczne jak i mniejsze naprawy protez. Współpracujemy także z innymi gabinetami stomatologicznymi w zakresie wykonania prac protetycznych. Zapraszamy państwa do naszej lokalizacji na Starym Mieście w Gdańsku.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie żylaków »

  Przychodnia Flebologiczna w Lublinie poleca dla pacjentów diagnozowanie niewydolności żylnej, bezoperacyjne leczenie żylaków oraz usuwanie żylaków. Dostępne są na miejscu konsultacje lekarza naczyniowego i podstawowe badania USG Doppler żył i tętnic. Chorzy korzystają z bogatego doświadczenia i wiedzy kadry medycznej, a także z nowocześnie urządzonych gabinetów medycznych. Dla chorych z żylakami nóg rekomenduje się zabiegi takie jak skleroterapia i echoskleroterapia, a w razie konieczności wycięcie żylaków przy znieczuleniu miejscowym. Poradnia Flebologiczna w Gdańsku i oddział w Lublinie udostępnia swoje dane kontaktowe, godziny przyjęć i cennik związany z leczeniem niewydolności naczyniowej na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wewnętrzne ukojenie »

  Każdy człowiek jest złożonością duszy i ciała. Oznacza to, że posiada potrzeby z nimi powiązane. Jakkolwiek nie zawsze jest prosto zrealizować te potrzeby. Wynika to przede wszystkim z faktu takowego, że otoczenie wywiera swego rodzaju presję. Stąd również nie warto wciąż postępować w ów sposób jak oczekują od nas tego inni. Niewątpliwie wewnętrzne źródło to coś czego nie można lekceważyć. Człowiek skoro nie posłucha tak nazywanego ''ja'', zawsze będzie posiadał wszelkie wyrzuty. Ludzka psychika jest bardzo krucha. Bagatelizowanie jej w zupełnie niczym nie pomaga, ale wręcz doprowadza do niesłychanie ciężkich stanów emocjonalnych. Nie potrzeba się zatracać. Jeśli dana osoba zna źródło swoich dolegliwości to zdecydowanie łatwiej jest jej rozpocząć leczenie. Bez najdrobniejszych wątpliwości mnóstwo chorób tych jak depresja, anoreksja, stany lękowe etc., czy choroby cielesne biorą się właśnie spośród takiego, iż człowiek nie podąża za wewnętrznym głosem. Więcej informacji na: szczesliwyzakatek. pl/wewnetrzne-zrodlo-choroby-psychicznej.

  Data dodania: 23 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Dzięki Tobie - opinie »

  W naszej fundacji pomagamy ponad 80 chorym dzieciom. Udzielamy wsparcia w leczeniu, rehabilitacji a także edukacji. Dzięki naszej pomocy każdy z podopiecznych może skupić się na walce z chorobą. Nasza pomoc daje szanse tym dzieciom na lepsze jutro. Odwiedź naszą stronę i przekaż małą cegiełkę. Każda nawet najmniejsza darowizna jest na wagę złota. Twoja pomoc jest nieoceniona i pozwala nam pomagać. Zapraszamy do wspierania naszej fundacji.

  Data dodania: 24 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta olsztyn »

  Stawiamy na profesjonalizm, dlatego nasz zespół składa się wyłącznie ze specjalistów, posiadających udokumentowaną wiedzę. Jesteśmy pełni pasji i zaangażowania w wykonywaną pracę, ponieważ chcemy świadczyć usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Podwyższając nasze kwalifikacje zawodowe, doskonale wiemy, że komfort psychiczny klienta jest kluczowy. Gabinet jest doceniany przez wielu Pacjentów - nieprzerwanie od 1991 roku. Nasi specjaliści często biorą udział w wydarzeniach, które powodują, że stale powiększa się grono naszych zadowolonych klientów. Dentysta Olsztyn. Zapraszamy do zapoznania się ze świadectwami ciągłego doskonalenia naszych umiejętności.

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zdalna terapia logopedyczna - Sandra Iskrzycka - leczenie wad wymowy »

  Wychodząc naprzeciw osobą, które w tych ciężkich czasach mimo wszystko chcą walczyć ze swoimi wadami wymowy Pani Sandra oferuje zdalną terapię logopedyczną. Pozwoli to zachować wszelkie środki ostrożności, przestrzegać wszystkich obostrzeń wydawanych przez rząd a zarazem pozwoli nam na dalszą rehabilitację i leczenie wad wymowy. Po szczegóły zapraszam na stronę www lub do bezpośredniego kontaktu z Panią Sandrą, która jest logopedą nie tylko z wykształcenia ale również z zamiłowania.

  Data dodania: 05 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapeuta pediatryczny Gdańsk »

  Mózgowe porażenie dziecięce w Trójmieście jest schorzeniem dotyczącym grupy trwałych zakłóceń. Jest ono pomiędzy różnymi podstawą ograniczenia w wykonywaniu zwykłych działalności. Można zaobserwować, że mózgowe porażenie dziecięce jest schorzeniem wrodzonym, ponieważ powstaje ono podczas życia płodowego. Przez to schorzenie dziecko ma zaburzenia motoryki, natomiast dodatkowo percepcji oraz czucia, ponadto jest opcja wystąpienia epilepsji, czy kłopotów mięśniowo-szkieletowych. W owym przypadku rehabilitacja dzieci w Gdańsku jest potrzebna.
  Przeto zapraszamy zastosować z usług Pana Michałowicza, jaki spośród tegoż zakresu posiada bogate doświadczenia, a jeszcze umiejętności dla Gdyni, Sopotu tudzież Gdańska jak np. rehabilitacja po wylewie mózgu, leczenie choroby de Quervain albo po uszkodzeniu chrząstki trójkątnej lub ścięgien plus stawów dłoni.
  Złamania kości dłoni i nadgarstka zaś np. uszkodzenia więzadeł plus ścięgien ręki plus fizjoterapia po złamaniu kości łódeczkowatej. Łokieć tenisisty lub również łokieć golfisty, łokieć miotacza, urazy stawów łokcia również barku.
  Neurologiczna rehabilitacja po udarze mózgu oraz dodatkowo rehabilitacja ortopedyczna po złamaniu ewentualnie po wypadku.
  Ma też rehabilitację po zerwaniu mięśnia tricepsa ewentualnie po artroskopii w Sopocie, rehabilitacja po osteotomii dla Gdańska, ewentualnie też np. rehabilitacja po tętniaku ewentualnie po wylewie do mózgu.
  Dzięki jego profesjonalizmowi zyskają Państwo wszelaką potrzebną pomoc. Jego oferta jest sprowadzona nie raptem do dzieci, jakie cierpią na porażenie mózgowe, lecz również do osób po kontuzjach, jednakowoż posiadających inne schorzenia.
  Dlatego namawiamy do zastosowania z jego usług, tudzież w razie pytań albo chęci umówienia się na wizytę jest opcja kontaktu telefonicznego: 796 720 820.

  Data dodania: 04 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Licówki »

  Przez lata jedzenia produktów zawierających barwniki, picia kawy lub herbaty, a także palenia papierosów zęby każdego człowieka zaczynają ciemnieć. Mimo regularnego mycia trudno pozbyć się wszystkich przebarwień. W naszej klinice można wykonać wybielania zębów dwiema metodami ? gabinetową oraz domową (nakładkową). Silne przebarwienia mogą zostać usunięte za pomocą nowoczesnego i sprawdzonego systemu Beyond. Osobom, które chcą dokonać nieco poważniejszych zmian - koloru oraz kształtu zębów, możemy zaproponować licówki Warszawa. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto dba o swój wygląd.

  Data dodania: 26 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii Sowia Wola »

  W Sowiej Woli - Centrum Stomatologicznym dostępne są rozumiane w szerokim zakresie usługi stomatologiczne. Chodzi przykładowo o takie obszary jak chirurgia lub zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej. Za sprawą wieloletniego doświadczenia stomatologiczny zespół może przeprowadzić różnorakie zabiegi. W Centrum można też zapisać się na bardzo popularne wybielanie zębów widoczne na pierwszy rzut oka efekty. Rzetelne traktowanie klientów wyraża się mniędzy innymi w całościowych usługach, a także w korzystnej cenie usług. Dzięki tak obszernej ofercie bez jakiegokolwiek problemu znajdą Państwo zabieg dla siebie. Na stronie internetowej SowiaWola. pl znajdą Państwo o znacznie więcej szczegółów dotyczących usług stomatologicznychi dowiedzieć się więcej o zespole pracującym w Centrum Stomatologicznym Sowia Wola.

  Data dodania: 14 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Gliwice »

  Medycyna jest dziedziną, która ratuje ludzkie życie, a także niweluje wszelkie stany, jakie sprawiają, iż konkretna jednostka nie może poprawnie funkcjonować. Mamy niezwykle wiele specjalizacji medycznych. Do jednej z nich zalicza się stomatologia zajmująca się zębami. Choć potrzeba zaakcentować, iż w społeczeństwie panuje powszechne przeświadczenie, iż pójście do dentysty wiąże się zwłaszcza z bólem. Jest toż bezsprzecznie mylne myślenie. Na pewno dentysta Gliwice dostarczy Państwu nie tylko przeprowadzenie zabiegu na najogromniejszym szczeblu, lecz także w przyjaznej atmosferze. Toteż bardzo gorąco zalecamy udać się do Placówki Dentysta. eu - lek. dent. Marcin Krufczyk, która została wyposażona w nowoczesne urządzenia. Dodatkowo umówienie się na wizytę nie wymaga przyjazdu. Otóż można toż zrobić online ewentualnie telefonicznie. Specjalizacjami tej placówki są przede wszystkim: leczenie endodontyczne, protetyka, stomatologia holistyczna plus chirurgia. Dodatkowo mogą tam Państwo liczyć na bezbolesne plus bezstresowe podejście do pacjenta.

  Data dodania: 23 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie »

  Człowiek jest złożonością zarówno ducha jak i ciała. Wszelakie aspekty wewnętrzne oraz fizyczne nawzajem na siebie oddziałują. Udowodnione jest choćby to, iż wskutek dużego stresu zjawia się wiele chorób sercowych. Jak widać zupełnie niczego nie można bagatelizować. Bowiem jeżeli nie zadziała się w porę toż niestety, ale może być już za późno. Dlatego też potrzeba poznawać własne stany emocjonalne tudzież reakcje ciała. Najlepiej jest wiele na ów temat poczytać. W tym celu serdecznie polecamy Państwa do portalu internetowego, którym jest: produkty-medyczne. pl. Tam dowiedzą się Państwo między innymi czymże jest Medycyna, czy jak dbać o zdrowie lub jakie produkty medyczne warto zastosować. Jest tam opisanych właściwie zatrzęsienie interesujących tematów. Konkretniej pomiędzy innymi toż: jak walczyć spośród nerwicą, jakie są sposoby na wyleczenie bezsenności, jak kupować kołdrę, jakie są przyczyny i efekty ataku paniki oraz mnóstwo innych. Poza bogatą treścią serwisowi towarzyszy jeszcze wysokiej jakości grafika. Serdecznie zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 05 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kneipp - naturalne kosmetyki »

  Sebastian Kneipp – duchowny z Niemiec, odkrył już w XIX wieku, że leczenie wodą, zdrowa dieta oraz aktywność fizyczna pomagają w zachowaniu dobrego samopoczucia, lepszej kondycji i w odzyskaniu zdrowia. Swoją wiedzę poparł wieloletnią praktyką, a szereg zadowolonych podopiecznych, pozwolił na położenie fundamentów pod swoją własną markę, produkującą kosmetyki Kneipp.
  Dzisiaj, kiedy produkty firmy są znane na całym świecie, warto wrócić do filarów filozofii bawarskiego księdza. Kosmetyki naturalne w połączeniu z troską o własne zdrowie i kondycję, pomogą przywrócić harmonię z przyrodą. Tylko tak jesteśmy w stanie osiągnąć dobre samopoczucie oraz równowagę ze światem. Marka Kneipp pomaga nam w tym poprzez kosmetyki, wykorzystujące wyciągi z leczniczych roślin. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów do kąpieli oraz pielęgnacji ciała.

  Data dodania: 20 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapeuta Gdańsk ortopedia »

  Zdrowie jest to stan, w którym jest cały umysłowy oraz fizyczny dobrostan. Skądinąd określa się go również jako brak choroby. Zdrowy człowiek zachowuje harmonię pomiędzy nim, a jego otoczeniem, gdzie odpowiednio reaguje na wszelkie zmiany i ma możliwość adaptacji. Zdrowie można stracić nie jedynie w efekcie choroby, lecz również poprzez wypadek. Wtenczas Fizjoterapeuta Gdańsk ortopedia jest nieodzowny, aby w całości odzyskać sprawność bądź też w możliwie jak największym poziomie. W takim celu warto skorzystać spośród oferty figurującej na witrynie internetowej: endorehab-domowa-rehabilitacja-endoprotezy. business. site. W tej działalności podchodzi się indywidualnie do wszystkich pacjentów i każdy z nich właśnie ma odrębny plan rehabilitacji. W nim bierze się pod uwagę potrzeby, rodzaj dolegliwości, wiek i siłę.

  Data dodania: 20 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Terapia online - pomagamy.pro »

  Dzięki Pomagamy. Pro to istnieje możliwość uczestniczenia w spotkaniu z psychologiem bądź terapii online. Oferta skierowana jest da każdego, kto chciałby porozmawiać o swoich problemach. Najróżniejszych. W pracy, w związku, w relacjach międzyludzkich. Dla każdego, kto przestał radzić sobie z własnym życiem. Psychoterapia online jest mniej stresująca i, co ważne, skorzystać z niej może każdy. Psychoterapeuta online jest tak samo uważny i empatyczny, potrafi skutecznie pomóc.

  Data dodania: 20 01 2023 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zdrowie

(10)

Zdrowie - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: